Zewnętrzny tor gokartowy Wrocław - Kontakt

Nasz tor kartingowy mieści się między Parkiem na Niskich Łąkach, a stadionem „Oławka” we Wrocławiu. Położony jest niedaleko centrum miasta, a dogodne połączenia komunikacyjne sprawiają, że jest łatwo dostępny.

Skorzystaj z naszej oferty indywidualnej oraz grupowej. Specjalizujemy się w organizacji imprez okolicznościowych. Posiadamy w ofercie wolniejsze, przystosowane gokarty dla dzieci. Prowadzimy szkółkę kartingową. Dokładamy wszelkich starań, by Państwa wizyty na naszym torze dawały pełnię satysfakcji i radości z jazdy.

Skontaktuj się z nami po więcej szczegółów:

Godziny otwarcia toru:

Kontakt

Godziny otwarcia toru:
Środa 15-21
Czwartek 15-21
Piątek 15-21
Sobota 12-21
Niedziela 12-20
Kart W1
Na Niskich Łąkach 4
50-422 Wrocław
Telefon: 517-774-905
Rezerwacje: rezerwacje@kartw1.pl

Formularz kontaktowy

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.kartw1.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PROKART ARTUR ŻARNOWSKI, Na Niskich Łąkach 4 50-422 Wrocław, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem biuro@kartw1.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny